.

.

Начин да се слави срцево срце, забави за забави, брои. Црвени, жолти, розови и задебени бои, пластика

Начин да се слави срцево срце, забави за забави, брои. Црвени, жолти, розови и задебени бои, пластика

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Дозволете им на вашите деца и нивните пријатели да знаат колку се посебни со тоа што ќе им дадат свиоко срце и картичка. Овој пакет за новини има 4 срца што се наведнуваат и 4 картички. Можете да ги направите овие срца што се наведнуваат да танцуваат и да се движат наоколу. Овие се одлични за прирачници во училницата, кутија за награди и која било друга забава. Децата ќе се забавуваат со свиткување на нозете и рацете! Тие дури можат да стават на својата работна маса и да го свиткаат срцето за да го држат својот молив! Начин да славиме! Денот на вineубените што може да се наведнуваат на срцата, 4 брои : црвена, жолта, розова и затегната бои за свиоци . Совршен начин да им овозможите на пријателите и семејството да знаат колку ви е гајле. Доаѓа во форма на срце. Однесете ги на забавата на Денот на в Valentубените на вашето дете или користете ги за своја. Пар со друг начин да славиме украси и додатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент