.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Здраво лето топло жолто сончогледно типографија Граница за графичка уметничка галерија завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од Син?

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Здраво лето топло жолто сончогледно типографија Граница за графичка уметничка галерија завиткано платно печатење

DEN 791.84

Пристапност
Во достапна форма

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : растение; Цветен дизајн; Образец; Сончоглед; Цвеќе; Цвет. Дизајн од Синди obејкобс.

Главните карактеристики

Избор на клиент