.

.

Гаранималс бебе девојчиња печатат француски Тери Пант, големини месец - месец

Гаранималс бебе девојчиња печатат француски Тери Пант, големини месец - месец

DEN 224.00

Пристапност
Во достапна форма

Класичен пар француски тери панталони од garanimals добива забавно ажурирање со поп печатење. Овој секојдневен стил е одличен за мешање и совпаѓање со симпатични графички маички и врвови. Слој со други стилови на garanimals за да се создаде совршена облека на денот. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и декоративно влечење за удобност. Ockебови : Две џебови на страните. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Гаранималс печати француски тери панталони за девојчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент