.

.

Време и време женски бохо -табла со високи количини за капење на половината

Време и време женски бохо -табла со високи количини за капење на половината

DEN 615.52

Пристапност
Во достапна форма

Lookе изгледате одлично додека се релаксирате во кабана или фаќате неколку бранови во ова шик дното на бикини од време и TRU. Се одликува со висока половината, елегантна печатена шема и збир на треперни страни за удобно и ласкаво вклопување. Страните вклучуваат збир на врски со златни филигрански мониста за допир на луксуз. Ова меко и затегнување на дното добро се координира со времето за појавување и врвовите на Tru (продадени одделно) или со други парчиња од вашата колекција за пливање за капење. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Време и TRU Women'sенски Boho Boardwalk со високи костими за капење на половината : 82% најлон, 18% спандекс. Дното на костимот за капење. Висока половината. Незгоден покриеност. Сеопфатна печатена шема. Странично тресење со детали за само-вратоврска и монистра со злато филигра. Покриена еластична лента за половината. Достапно во Мулти. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, не бели, не се суши, не пеглајте.

Главните карактеристики

Избор на клиент