.

.

Бренд Хангеблс трајни куки за лепило

Бренд Хангеблс трајни куки за лепило

DEN 160.00

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е едноставен начин за украсување или организирање на повеќе површини без да ставате дупки во вашиот wallид! Лесно табулаторот за кора за апликација за вклучување/исклучување : Едноставно за употреба на табулаторот Peel, кора и притиснете за лесна прицврстување; Излегува чисто кога е подготвено за отстранување; Нема да ги оштети wallsидовите или да остави грозен остаток зад себе. Загрижете се бесплатно украсување со повеќе простории : Користете ги овие не-постојани прицврстувачи на wallидови за да украсите која било просторија во куќата; Безбедно прицврстува на повеќето не-порозни површини : мазна плочка, готови дрво, стакло, насликан сув ид или метал. Организирајте и декласирајте : со модерен елегантен дизајн и на тренд бои, овие wallидни куки се совршени за современиот дом, канцеларија или просторија за домови; Додава лесен стил со нивниот суптилен изглед. Совршени за повеќето простории во домот, тие безбедно се придржуваат кон не-порозни површини како мазна плочка, готови дрво, стакло, насликан сув ид или метал за да можете да ги користите во кујната, бањата, домашната канцеларија, просторијата за кал или каде било дополнително Потребна е кука. Овие лесни за примена, wallидните куки се силни и остануваат цврсто на место еднаш поставени. имате опции кога станува збор за нашиот нов опсег на куки за обележување на брендот Velcro.

Главните карактеристики

Избор на клиент