.

.

Пионерската женска стаклена коктел шејкер, јасен

Пионерската женска стаклена коктел шејкер, јасен

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Стаклен коктел „Пионер“, коктел Шакер прави зачудувачки додаток на домашната лента. Овој брод сјае со смела едноставност и работи добро со други парчиња од колекцијата Pioneer Woman. Подгответе се да камшикувате некои рачно изработени коктели и да испробате нови зачудувања со овој разноврсен шејкер. Без разлика дали сте домаќини на официјална вечера или само имате пријатели, ќе сакате да го имате пионерскиот стаклен коктел шејкер на рака. Theената која стои зад популарниот блог за животен стил на Пионер, кој го започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Стаклен коктел на пионерската пионер, чиста : зачудувачки додаток на домашната лента. Едноставен дизајн. Одлично за создавање рачно изработени коктели. Достапно во чиста и затегнување. Проверете ја колекцијата Pioneer Woman за повеќе додатоци за дома и декор.

Главните карактеристики

Избор на клиент