.

.

Девојките од Авиа Перфориран спортски градник, големини 4- & плус

Девојките од Авиа Перфориран спортски градник, големини 4- & плус

DEN 239.68

Пристапност
Во достапна форма

Активни денови до опуштање дома, таа ќе ја сака покриеноста и поддршката на спортскиот градник на Авиа. Перфориран дизајн на Racerback помага да се задржи кул и да се чувствува добро. Забава и шарена шема ја осветлува секоја облека. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс; МЕШ : 88% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Покриеност : Целосно. Затворање : стил на пуловер. Ремени : Меш Ракербек. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Перфориран спортски градник за девојчиња од Авиа.

Главните карактеристики

Избор на клиент