.

.

Скоро природен гигант Фенси Роуз и Врба аранжман

Скоро природен гигант Фенси Роуз и Врба аранжман

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Овој прекрасен цветен аранжман е сигурен дека ќе му угодува на секој. Букетот со зачудувачки рози е надополнет со убави растенија со врба за да се направи овој избор совршен додаток на кој било дом или канцеларија. Сместен во едноставна, но класична стаклена вазна (комплетна со факс вода) и совршена нијанса на боја. Бесплатно одржување, убавина во текот на целата година.

Главните карактеристики

Избор на клиент