.

.

Време на одмор, оревска печка за одмор на орев, 7''x11 '', мулти, парче

Време на одмор, оревска печка за одмор на орев, 7''x11 '', мулти, парче

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Додадете го совршен празничен допир на вашата кујна оваа празнична сезона со новата орево -кујна во рерна Мит !! Оваа 100% памучна кујна крпа е мека на допир и ќе го освежи изгледот на секоја кујна! Оваа изјава за оревозак додава совршен чуден допир на вашиот дом оваа сезона. Спарете го ова со остатокот од колекцијата за прекрасен и кохезивен сет на додатоци за кујна!. Оди добро во секоја просторија. Димензија : 7 "x 7". Боја : Мулти. Совршена оваа празнична сезона!.

Главните карактеристики

Избор на клиент