.

.

Лого стол NCAA Michigan Raschel Faht

Лого стол NCAA Michigan Raschel Faht

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Ова фрлање Рашел е исклучително меко и го покажува вашиот тим на целиот фрлање. Столче за лого NCAA Michigan Raschel Throw : Мерење на 50 "x 60". Плишаното фрлање е завршено со тимско обоено цевководи од сите 4 страни. Фрлањето Рашел е исклучително издржлив и е одличен избор за попладневен пикник. Бело мека и подебела од другите кадифен фрлања, сè уште останува лесен и лесен за транспорт. 6-месечна ограничена гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент