.

.

Дома Динами Арингтон колекција Ченил Транзициска област килим за модерен декор за домови

Дома Динами Арингтон колекција Ченил Транзициска област килим за модерен декор за домови

DEN 351.36

Пристапност
Во достапна форма

Додадете допир на стил во кој било дел од вашиот дом со колекцијата Арингтон од модниот напаѓач Лора Хил. Свилената мека мешавина од Ченил помага да се потенцираат сложените детали за секој дизајн, додека високата ниска конструкција дава врежан ефект, додавајќи ја луксузната елеганција на оваа колекција. Поддршката за нелигашот латекс ги прави овие декоративни килими практичен избор за области со висок сообраќај. Домашна динамикс Арингтон колекција Chenille Transational Area reg за модерен декор за домови : Високата ниска конструкција дава врежан ефект, додавајќи ја луксузната елеганција на оваа колекција. Додадете удобност, боја и стил со овие распрскувачи на акцент. Поддршката за нелигашот латекс ги прави овие килими совршен избор за области со висок сообраќај. Содржина на материјал : Ченил. Високо издржлива и лесна машина за одржување ткаена во Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент