.

.

Замислете ја супа од домати биске со парчиња домат и крем, 17. Фл Оз

Замислете ја супа од домати биске со парчиња домат и крем, 17. Фл Оз

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Замислете ја органската супа од домати биск е крајната храна за удобност. Нашиот рецепт е направен со вриени органски домати, босилек и зачини, а потоа се меша со допир на крем за вкусен, здрав вкус. Забијте, или сервирајте со, топол сендвич со сирење на скара. Едноставно загрејте во микробранова печка една минута, а потоа сервирајте. Оваа супа е направена со не-ГМО состојки, а таа е органска и вегетаријанска овластена УСДА. Вклучува еден 17,3 мл. Картон на Imagine Organic Tomatim Bisque супа. На замислете, ние сме посветени да ви помогнеме да откриете поздрав начин на живот. Ние нудиме здравствени свесни луѓе повеќе од 50 видови на органски супи овластени со УСДА, супи, кулинарски сосови и грави. И кога ќе започнете со најдобрите што треба да ги понуди природата, резултатот е извонредно вкусен и хранлив. Еден 17,3 ул. Картон на Imagine Organic Tomatim Bisque супа. Направени со органски домати, босилек и зачини измешани со допир на крем. Органски овластен УСА. Сертифициран кошер и вегетаријанец. Не-ГМО проект потврден.

Главните карактеристики

Избор на клиент