.

.

У Жени Мода Елек Без Ракави О-Вратот Печатење Блузи Маица Елек Резервоарот Врвот КОШУЛА XXL

У Жени Мода Елек Без Ракави О-Вратот Печатење Блузи Маица Елек Резервоарот Врвот КОШУЛА XXL

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристика : Женските Летни Врвови Се О-Врат, Лежерни, Лабави, Без Ракави, Печатење, Изработени Од Полиестер Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Нарачате Ткаенина : Изработена од Полиестер, Која Е Растеглива И Дише Применлива Сезона : За Лето, Удобната Ткаенина Ве Одржува Ладни Цел ден.Прилика : Погоден За Отворено, Надвор, Одмор, Патување, Дневно, Плажа, Забава, Клуб И Уличен Пол : За Девојки И Жени Плус Големина Блузи Победи Продажба На Женска Облека Слоевитост Кошула Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Должина : 50см/19.69"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Должина : 51см/20.08"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94" Должина : 52см/20.47"големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА британија : 14 Еу : 40 биста : 108cm/42.52" должина : 53cm/20.87"ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 116cm/45.67" должина : 54cm/21.26" ПОВОД : погоден за надвор, на отворено, одмор, патување, дневно, плажа, забава, клуб и улица. : Женската Маица е Лабава, Лежерна, Без Ракави И Изработена од Полиестер, Ќе Ја Направи Поудобна Против Кожата, Погодна За Лето, Дневно, Забава, Плажа, Одмор и Патување и Создава Најкул Што Некогаш сте биле. Ткаенина : Изработена Од Полиестер, Кој Е Лесен И Дише. Ве Молиме Контактирајте Не Пред Вас Производот. Предметите За Нас Без Претходно Барање Нема Да бидат Прифатени. Дизајн Стил : . Нашата Женска Маица е Лабава, Лежерна, Без Ракави и Изработена од Полиестер. Со О-Вратот, Печатење, Краток Ракав И Шик И Стилски Дизајн. Доаѓа Со Црна, Бела И Виолетова, Што Е Мода И Трендовски.

Главните карактеристики

Избор на клиент