.

.

Гроздобер Бомбер Јакна Мажи Круг Вратот Пакет Ултра Мала Тежина Краток Надолу Јакна

Гроздобер Бомбер Јакна Мажи Круг Вратот Пакет Ултра Мала Тежина Краток Надолу Јакна

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Силуета : Одговара. Пол : мажи.80"Големина : Л Биста : 110см/43. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Рачно перење И Машинско Перење Маслиново Светло Јакна Машка Јакна Есенски Јакни И Палта Палта Машки Палта Сите Временски Услови Надворешна Облека.85" ракав : 64.61" Должина : 65см/25. Нашите Стилски, Компресибилни И Лесни Долни Јакни За Мажи Се Идеални За Употреба Со Торбичката За Носење На Оваа Спакувана Јакна-За Носење Патувања И Патувања Означете Нова Јакна Мажи Големи Мажи Зимски Палта Диви Мачки Автомобил За Ветробрански Машки Палта Големи и Високи Палта за Мажи 4xlt.73" Ракав : 61.79" должина : 70см/27. Овој Зимски Капут Отпорен на Ветер За Мажи е Изработен Со Одговорно Извори 90% Надолу Полнење За Изолација Машки Зимски Јакни и Палта Машки Јакни Со Зимска Качулка Подуено Палто Машка Надворешна Јакна машки долни Јакни со Качулка. Стил : Дневен/Секојдневен/Плажа.00" должина : 67см/26. Нашата Јакна Со Меурчиња За Жени Ви Овозможува Да Се Препуштите На Супериорна Поддршка И Топлина Дури И При Предизвикувачки Временски Услови Есенска Јакна Јакна за Машки Јакни под Машка Лесна Хауба Машка Зимска Јакна со Качулка. Големината на овој фустан е премногу мала.31" Ракав : 62.88" Ракав : 63.Сезона : Цела Сезона.82" ракав : 65.56" исклучителен Квалитет - ова целосно копче и јакна може да се пофали Со Облога и робусна конструкција, за мал дожд и снежни временски услови зимска јакна со качулка зимска јакна за Мажи Топла Покажувачка јакна машки секојдневни јакни моден Памучен Зимски Капут. Што добивате : 1 Х Капут.

Главните карактеристики

Избор на клиент