.

.

Скпблутн Тенкови За Жени Лето Лежерно Едноставно Копче V Вратот Градиент Печатени Елек Врвот

Скпблутн Тенкови За Жени Лето Лежерно Едноставно Копче V Вратот Градиент Печатени Елек Врвот

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Големина : S Биста : 95cm/37.40" Должина : 72cm/28.35" Големина : M Биста : 100cm/39.37" Должина : 74cm/29.13" Големина : L Биста : 105cm/41.34" Должина : 76cm/29.92" Големина : XL Биста : 110cm/43.31" Должина : 78cm/30.71" Големина : xxl Биста : 115cm/45.28" должина : 80cm/31.50" Жени Лето Лежерно едноставно копче v вратот градиент печатени елек topfeutreations : € материјал q изработен од полиестер, Материјалот Е Мек, Лесен, дише и има одлично чувство погодно за Кожата. Совршен за претстојните летни денови. Questares дека ова лето секојдневен краток ракав е печатен дизајн, кој е многу погоден за претстојното лето. Женскиот врв На В-вратот ги разубавува вратот и рамената, правејќи ве шармантни и шармантни. Должината на врвот е исто така совршена и додава уникатно допирање за вас. ●Стил ● ова е кроп топ што ве прави кул. Вратот на екипажот е дизајниран за удобност. Забавните отпечатоци се совршен начин да ја изразите вашата личност. Должина и висок еластичен дизајн на половината ја додворува вашата прекрасна фигура. ①Совпаѓање тоа може да биде поврзано со хеланки, фармерки, шорцеви или панталони, Или Маица со шорцеви или здолниште, или со јакна за да се создаде модерен изглед кој е погоден за сите сезони! ①Прилика е Погодна За секојдневен секојдневен стил и секоја пригода, особено погодна за канцеларија, забава, одмор, клубови и состаноци.Жените Лето Повик Едноставен Копче V Вратот Градиент Печатени Елек Топматеријал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 180gpackage големина : 30x25x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Size Bust Length S95cm/37.40"72cm/28.35"M100cm/39.37"74cm/29.13"L105cm/41.34"76cm/29.92"XL110cm/43.31"78cm/30.71"XXL115cm/45.28"80cm/31.50"Size : SBust : 95cm/37.40"Length : 72cm/28.35"Size : MBust : 100cm/39.37"Length : 74cm/29.13"Size : LBust : 105cm/41.34"Length : 76cm/29.92"Size : XLBust : 110cm/43.31"Length : 78cm/30.71"Size : XXLBust : 115cm/45.28"Length : 80cm/31.50" Тенкови За Жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент