.

.

Ултра Магнетни Фле Автомобил Држач За Телефон Надградба Магнетни Автомобил Монтирање, Рацете Слободен Воздух Пропустливи Мобилен Телефон Носителот За Сите Телеф?

Ултра Магнетни Фле Автомобил Држач За Телефон Надградба Магнетни Автомобил Монтирање, Рацете Слободен Воздух Пропустливи Мобилен

DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

Супер Магнетно : Овој Моќен Држач За Магнетни Телефони Има Супер Магнети, Што Генерира Силна Привлечност. Во Меѓувреме, Затвореното Магнетно Поле Нема Да Влијае На Телефонскиот Сигнал. Целосно Ослободете Ги Рацете. Надградено Супер лепило : Многу лепливост и издржлив, еднократно и перат, во голема мера прицврстување на монтирање и основа. Кога инсталацијата, Исчистете ја областа со и нека се исуши целосно. Ротација од 360°и Лесна Инсталација : Монтажата На Мобилниот Телефон На Магнетниот Автомобил е пренослива галантерија. Нема да блокира никаков поглед при возење. Доаѓа со прилагодлива топка за конектор од 360 степени, прилагодете го аголот на телефонот по желба. Широко Компатибилен : Овој Монтирање На Магнет За Мобилен Телефон Е Погоден За Паметни Телефони Од Различни Големини. Компатибилен Со Iphone 13/13pro/13pro Max/13mini/12 / S / 11/11 Pro / 11 Pro Max / Xs Max / Xs / Xr / X / 8 / 8plus / 7 / 7plus / 6s плус И Samsung Galaxy Note20/ S20 / S20+ / S20 Ултра 5g / Note10 / Note9 / Забелешка 8 / s10 / S9 / s9 плус / s8 / s8+ / S7 / s7 еџ / lg google, Nexus.

Главните карактеристики

Избор на клиент