.

.

Лино Италијано 60 Ткаенина покрај Дворот-Сончогледово Жолто

Лино Италијано 60 Ткаенина покрај Дворот-Сончогледово Жолто

DEN 570.56

Пристапност
Во достапна форма

Ткаенината лино Италијано е издржлива и елегантна ткаенина. Направено од мешавина од 70% полиестер и 30% вискозни влакна, ткаенината Лино Италијано тежи приближно 10 мл по линеарен двор, има 196 ГСМ, има 58/60" во ширина и има дебелина од 0,38 мм. Користете ткаенина Лино Италијано за шиење модерна облека и стилски декор. Машинско Перење И Сушење На Тивок Оган. Купувајте Ткаенина Лино Италијано по големопродажни цени, без разлика дали покрај дворот или на големо покрај ролната. 70% полиестер и 30% вискозни влакна. 10 мл по линеарна тежина на дворот, 196 ГСМ, широк 58/60" и дебелина од 0,38 мм. Продадени од дворот и во континуирани парчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент