.

.

Сигнализација ОС-НС-А-1218-В-ин. Оша Известување Знак-Нема Барање Без Лутање Без Исклучоци

Сигнализација ОС-НС-А-1218-В-ин. Оша Известување Знак-Нема Барање Без Лутање Без Исклучоци

DEN 127.84

Пристапност
Во достапна форма

Нашите знаци се исклучително издржливи, но флексибилни дури и за најинтензивните внатрешни или надворешни услови. Винилните налепници се опремени со супер силно лепило, така што лесно можете да го нанесете на стаклени прозорци, алуминиум, нерѓосувачки челик, изшкуркано дрво, плексиглас и многу повеќе материјали и обвивки.Дали вашиот деловен или работен простор е 100% покриен и до код со тековните ознаки и етикети. Нашите знаци ќе траат се додека вашиот бизнис!.

Главните карактеристики

Избор на клиент