.

.

Денгмор Ноќта На Вештерките Кат Мат Ходникот Кујна Подлога За Нозе Влез Од Тиква Надворешен Тепих Врата Тепих Бања Дома Мека Нелизгачка Подлога 40х

Денгмор Ноќта На Вештерките Кат Мат Ходникот Кујна Подлога За Нозе Влез Од Тиква Надворешен Тепих Врата Тепих Бања Дома Мека

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Направете ја вашата кујна повеќе стилска и удобна со овие издржливи, уникатни, кујнски душеци. Додадете боја во влезот и вашите подови исто така. Совршен за секоја кујна, палуба, двор, трем, веранда И влез Нашите стилски кујнски душеци прават прекрасен додаток во вашата кујна, трпезарија, соби и канцелариски простори врвовите на Вратите беа испечатени со уникатни и стилски дезени. Убав и начин за украсување на вашиот дом кога чувате чиста подлога нелизгачки тепих мали килими за подлога за влез теписи за подлоги за врати за влез внатрешна подлога за влез внатрешна подлога внатрешен влез душеци за врати што се перат внатрешни душеци за внатрешни внатрешни душеци за влезни влезни килими кујнски тепих внатрешна врата душеци за внатрешни врати за внатрешни душеци за внатрешни врати за душеци за внатрешни влезни килими за внатрешни влезни килими за влез во куќата внатрешни мали+килими+за+душеци за влезни врати внатрешни теписи за фрлање фрлање килими со гумена подлога теписи за влезна врата внатрешна подлога внатрешен влез внатрешен влез душеци за врати душеци за врати внатрешен мал тепих внатрешна подлога за врати внатрешни теписи за влез нелизгачки килими за врати внатре без лизгачки тепих внатрешна подлога за добредојде тепих вратата тепих вратата внатрешен влез добредојдовте мат затворен чевли душеци за влез затворен без лизгање килими ноќта на вештерките кат мат ходникот кујна нога мека нонслип мат 40х60см. Применлив Опсег : Ходник ; Влез ; Врата ; Отворено ; Дневна Соба ; Лоби ; Кујна. Отпорност на лизгање : , Абразивна Отпорност; Лизгачка Пвц Ткаенина се чувствуваат меки и удобни, флексибилни,. Може нежно миење раце. Нема мирис, нема штетна логистика. Носете и издржливи, постојаност на перење од 3 или повеќе, никогаш не бледнеат. Ноќта на вештерките дома декорација врати, создаде одмор . Материјал : Полиестер. Форма : Правоаголник. Мат : 40 х 60см. Пакетот Вклучува : 1x Врата Мат.

Главните карактеристики

Избор на клиент