.

.

Манжетни Женски Модни Џемпери За Жени Плус Големина Обични Долги Ракави V Врат Цврсти Лабави Буци Плетени Врвови На Пуловер Дуксери За Жени Светло Сини

Манжетни Женски Модни Џемпери За Жени Плус Големина Обични Долги Ракави V Врат Цврсти Лабави Буци Плетени Врвови На Пуловер

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме,не избелувајте стил : Секојдневен,Моден што добивате : 1xwomenени Tops How за перење : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија : Погоден За секојдневни, забави ,канцеларија,состаноци,вокација, плажа и други прилики во пролет, fall и зима пол : Женски Повод : Дневен Материјал : 100% Fashionлски Манжетни Женски Модни Џемпери За Жени Плус Големина Секојдневен Долг Ракав V Врат цврсти лабави буци Плетени Врвови За Пуловер дуксери за жени светло сина с. материјал : Акрилик.19" Ракав : 47см/18. Висококвалитетен Материјал : Изработен е Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина и Не Е Лесно Да Исчезнат.69" Должина : 69см/27.76" Ракав : 48см/18.49" ракав : 50см/19.95"Стил : Супер Симпатичен И Достапен Плетен Пуловер Може Да Се Носи Сам,Како и одлично оди Со палто,јакна,фармерки И Хеланки,ве прави и елегантникарактеристики : вратот на желката,вратот на кравата,долгиот Ракав,блокот Во Боја На Контраст И беж ракавите,манжетната за вртење,рамото за капка,буци лабави преголеми Џемпери сезона : Цела Сезона Забелешка : Точно На Големината,Ве Молиме Погледнете Ги Информациите За Големината Во Описот Пред Да Нарачате Дебелина : Стандардно Вклопување : Одговара На Големината на Перење : миење раце или миење машини ладно на Нежен циклус со слични бои и сушење на тивок оган.08" Должина : 71см/27.90" должина : 65см/25.Манжетни Женски Модни Џемпери За Жени Плус Големина Обичен Долг Ракав V Врат Цврсти Лабави Буци Плетени Пуловери Врвови Дуксери За Жени Светло Сина Големина : С Биста : 97см/38.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.50" Должина : 63см/24. Можете Сами Да Го Носите Или Да Го Подарите На Вашите Најблиски Или Пријатели. Совршен Подарок : Тоа е Толку Совршено.38"големина : xl биста : 113см/44. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата. Прилика : Погоден е За Секојдневно Носење,Одмор,Канцеларија,Забава И Одмор Итн.59"Големина : Л Биста : 107см/42.80"Големина : М Биста : 101см/39.

Главните карактеристики

Избор на клиент