.

.

Нова мода Fall Зима Цврста Боја Рик И Морти Стрипови Печатење Блуза Дуксер Со Долги ракави Обичен Лабав Џемпер Со Качулка Пуловер Дуксер, Црна Бела Кајсија Максималн?

Нова мода Fall Зима Цврста Боја Рик И Морти Стрипови Печатење Блуза Дуксер Со Долги ракави Обичен Лабав Џемпер Со Качулка Пуловер

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Детали за производот;Материјал : памучна кадифена композитна ткаенина,Мека И Удобна Стил : Секојдневен Модел : Верзија За Печатење : Должина На Лабавиот Ракав : Тип На Ракави Со Долги Ракави : Тип На Раглан Врат : Тркалезни Елементи На Вратот : Прилики За Печатење : Секојдневна Работа,Дневна,Канцеларија,Плажа,Забава,Клуб,Бар,Одмор,Одмор,Улично Носењеumn И Зима,Печатени,Кружен Врат,долг ракав,Лабава мека И удобна, многу лесна, добра пропустливост На воздухот. Погоден заumn, пролет, зима, ладна ноќ и утро.

Главните карактеристики

Избор на клиент