.

.

Носител На Прачка На Брегот

Носител На Прачка На Брегот

DEN 319.52

Пристапност
Во достапна форма

Решетката за Шипки 3 Е дизајнирана да држи 3 држачи за прачки. Овозможува многу подобар начин за транспорт на вашите прачки во креветот на вашиот камион. Овој држач за прачка е едноставен за отстранување и инсталирање. Не грижете се за дупчење или завртки, оваа решетка цврсто се вклопува на своето место со своето дејство на крцкање. Лентата за поддршка за крцкање се проширува за да одговара на речиси секој кревет за камиони. Оваа решетка го прилагодува вертикалниот агол на вашите прачки и простори помеѓу секој држач. Оваа решетка за прачки има компактен дизајн, што го олеснува транспортот од камионот до гаражата. Карактеристики на брегот 3 Држач За Прачки На Брегот 3 Држач За Прачки, 1 диа. зрак, се проширува 53 до 84, одговара на речиси секој кревет за камиони, Алуминиумско Тело Црно винил крај капсвивел гумени влошки-ШКУ : ZX9 PRR002 Inshore 3 Држач За Прачки.

Главните карактеристики

Избор на клиент