.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактни удари со бои, живописни сини детали за писатели за сликање, завиткано платно, печатена wallидна уметност, дизајн од Лиза Риџерс

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактни удари со бои, живописни сини детали за писатели за сликање, завиткано платно, печатена wallидна

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата Мисаки, а потоа исечете ги раката и го истегнуваме секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : колаж, сликарство, модерна уметност, апстрактна. Дизајн од Лиза Риџерс.

Главните карактеристики

Избор на клиент