.

.

Портокал галон ул. - Нарања Агрија

Портокал галон ул. - Нарања Агрија

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

La naranja argia está hecha con verdaderos frutos tropicales, siendo el ingrediente perfecto para marinar polo, pavo y pescado. Киселата портокалова е направена со вистински тропски овошје, како совршена состојка за маринирање на пилешко, мисирка и риба. Le da sabor a tus comidas.le da sabor a tus comidas.

Главните карактеристики

Избор на клиент