.

.

Крајбрежен накит од не'рѓосувачки челик јаглеродни влакна удобно вклопување прстен

Крајбрежен накит од не'рѓосувачки челик јаглеродни влакна удобно вклопување прстен

DEN 784.00

Пристапност
Во достапна форма

Крајбрежниот накит од не'рѓосувачки челик, јаглеродни влакна, удобно удобност, модерна модна изјава и проверете дали сите очи се на вас кога ја носите оваа остар и убав бенд од не'рѓосувачки челик. Оваа машка ставка за накит има висок полиран опсег од не'рѓосувачки челик со мат црно јаглеродно влакно подигната централна лента. Контрастните и карактеристични детали за јаглеродни влакна му даваат на овој машки прстен модерен стил, додека црната матна завршница го потенцира бендот со смелост и острина. Јаглеродните влакна се лесен, издржлив материјал со висока технологија. Овој машки прстен исто така нуди разноврсност бидејќи може да се носи со обична облека или остра формална облека. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : Бела. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : прстен. Ширина на артикалот : 5/16 инчи. Дебелина на артикалот : 1/16 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 5 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : Нема затворач. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : Бенд, свадба, модерна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

Главните карактеристики

Избор на клиент