.

.

Докерс Машки тенок фит работен ден Каки панталони панталони

Докерс Машки тенок фит работен ден Каки панталони панталони

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Каки што работи во секое време, каде било-го изработивме нашиот работен ден Какис со нашата позната четиринасочна технологија за истегнување и технологија без брчки за да може да работи за вас и вашиот животен стил. Удобно каки што работи без разлика што. Изграден со флексибилен лента за половината, така што секогаш сте удобни, има скриен безбедносен џеб со скриен патент и монета оддел.

Главните карактеристики

Избор на клиент