.

.

Monster High Slumber Party

Monster High Slumber Party

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

После долгата недела на училиште, чудовиштето високи духови се мртви уморни и имаат потреба од малку одмор и релаксација. Кој подобар начин да се развивате отколку со спиење и некое забавно време "Ghoul ". Дракулаура, ќерка на Дракула, носи розова облека за пижама со полкови точки, шутли и лакови. Нејзината маска за очи е дизајнирана со исти крилја и лилјаци со лилјаци ги украсуваат нејзините розови папучи со теми од чудовиште. Кукла Клео де Нил, ќерка на мумијата, оживува во пижами за завиткување. Нејзината моделирана маска за очи има графички принт и нејзиниот додаток за пирамида има рачка за да се вклопи на раката. Френки Штајн Дол, ќерка на Франкенштајн, се електрифицира во напонски пижами дизајнирани во нејзините бои за потписи со гром и карирани акценти. Шарена маска за очи изгледа страшно кул, а нејзината станица за полнење го има нејзиниот телефон влечен внатре. Вклучува мода и додатоци кои носат кукли кои вклучуваат маска за очи и влечки, плус тематско парче за спиење. Секој се продава одделно, предмет на достапност. Куклите не можат да стојат сами. Куклите на чудовиштето со висока двојка : Дракулаура, куклите Клео де Нил и Френки Штајн се мртви уморни и облечени за одмор и релаксација. Подготвени за забава за спиење, секоја кукла носи симпатичен пар пижами со образец инспирирана од наследство. Соодветна маска за очи и „нејасни“ влечки со теми од животни се додатоци за умирање. Секоја кукла има уникатен додаток за да додаде во раскажувањето приказни за спиење, како филм, закуска или телефон „полнење“. Соберете ги сите мртви уморни кукли за да играте целосна забава за пижама (секоја се продава одделно, предмет на достапност).

Главните карактеристики

Избор на клиент