.

.

Девојки за бебе Јода печати облека, големини 4-12

Девојки за бебе Јода печати облека, големини 4-12

DEN 319.68

Пристапност
Во достапна форма

Бујна, кадифен и убав во розова! Бебето Јода печатена облека е snuggly мека и совршен почеток или крај на нејзиниот ден. Лесно се лизга над омилените PJ и се опкружува и во удобност и топлина. Симпатична и шарена, ова е задолжителен додаток на нејзината рутина за спиење. Материјал 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Јака : јака од шал. Затворање : појас за само-вратоврска. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : кадифен чувство; печатење на сите. © Војна на Starвездите, сите права се задржани. Бебе Јода печатена облека за девојчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент