.

.

Bobs Red Mill Fine Demerara Turbinado Sugar, Oz

Bobs Red Mill Fine Demerara Turbinado Sugar, Oz

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Демерара Турбинадо шеќер од црвената мелница на Боб е здрав засладувач со најразлични намени. Работи одлично за засладување кафиња, чаеви и житарки со испорака на вкусен вкус на кафе. Бобс црвена мелница фино Демерара Турбинадо шеќер, 28 мл.

Главните карактеристики

Избор на клиент