.

.

Glidden Едно палто надворешна боја и буквар, ладна глинена портокалова, галони, рамни

Glidden Едно палто надворешна боја и буквар, ладна глинена портокалова, галони, рамни

DEN 671.04

Пристапност
Во достапна форма

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за супер-премиум, која обезбедува во една покриеност на палтото* Подобрена завршница за заштита на УВ. Оваа 100% акрилна боја обезбедува облога отпорна на мувла, одлична скриена и адхезија и исклучителен отпор на бледнее, пукање на суво време 30-60 минути, повторно 2-4 часа. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент