.

.

Вивере Латинска Самостојна Импровизирана Лежалка, Либертас

Вивере Латинска Самостојна Импровизирана Лежалка, Либертас

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Направени со памук, овие импровизирани лежалки дишат во топол ден, а меката ткаенина е удобна колку што е убава. Овој кревет со двојна големина удобно поддржува 2 возрасни (до 450 фунти. капацитет), затоа искористете ја можноста да споделите одложување со пријател. Бразилската импровизирана лежалка за кампување е изработена од еколошка подебела верзија на поли-памучна ткаенина (без влакненца, без мирис, не пилинг, не избледува, погодна за кожата и дише), посилна и многу потрајна од обичните импровизирани лежалки од ткаенина. Удобната импровизирана лежалка во стилот на кожурец може да ве заштити додека уживате во вашето мирно слободно време. Богатите и живописни опции за боја ќе ја направат оваа импровизирана лежалка врв на вашиот надворешен простор. Импровизирана лежалка со двојна ширина е доволно голема за споделување, но толку удобна што нема да сакате. Традиционален стил квалитет крајот жици. Рачно изработени Јажиња : металниот напрсток на јажето е ефикасен за спречување на долгорочно триење помеѓу ременот на дрвото и јажињата, со што се продолжува работниот век на импровизирана лежалка. 18-те јажиња на двата краја на импровизирана лежалка се изработени од поли-памук, цврсто плетени и фиксирани, што во голема мера ја зголемува носивоста. Пренослив и Лесен За Употреба : доаѓа со компактна торба за носење за лесно патување и многу ви е погодно да ја поставите оваа импровизирана лежалка со куки.

Главните карактеристики

Избор на клиент