.

.

Шошанк Ледз Продолжена Вилушка Од Бел Слез Од Нерѓосувачки Челик, Избрана Боја

Шошанк Ледз Продолжена Вилушка Од Бел Слез Од Нерѓосувачки Челик, Избрана Боја

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Ниту една кујна не е комплетна без вистинскиот сет на кујнски производи. Потребен е и прибор за чување сува храна, па дури и остатоци. Сега одржувајте ја вашата кујна организирано со низата прибор.Карактеристики се протега на 27 " Колапс за лесно складирање, во контра дисплеи спецификации Боја : Избрана Боја : 2,95 фунти - ШКУ : ТРВАЛ115012 ниту една кујна не е комплетна без вистинскиот сет на прибор производи. Потребен е и прибор за чување сува храна, па дури и остатоци. Сега одржувајте ја вашата кујна организирано со низата прибор. Карактеристики Се Протега на 27". Паѓа за лесно складирање, во контра дисплеј. Спецификации Боја : Избрани Боја. Тежина : 2,95 килограми. - ШКУ : ТРВАЛ115012.

Главните карактеристики

Избор на клиент