.

.

Секогаш Ултра Тенки Влошки, Крилести, Без Мирис, Екстра Долги, Големина 3, Кт

Секогаш Ултра Тенки Влошки, Крилести, Без Мирис, Екстра Долги, Големина 3, Кт

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Добијте до 100% удобност без истекување Со Секогаш Ултра Тенки влошки. Секогаш се одликува Со Брза, која апсорбира 40% побрзо од водечката генеричка марка за да ви помогне да останете чисти и суви. Дали Сте знаеле Дека Секогаш има пет големини, па можете да најдете вашиот најдобар одговара? За до 20% повеќе покриеност, поместете една големина нагоре. Изберете ја најдобрата заштита врз основа на вашиот проток и големината на гаќичките Со секогаш систем За димензионирање My Fit. За дневна заштита, Секогаш Ултра Тенка Големина 3 Екстра Супер Долги Влошки со Крилја имаат Јадро За Истекување што апсорбира За неколку секунди до единаесет часа заштита, плус флексибилно вклопување што се движи со вас. Добијте до 100% удобност без истекување Со Секогаш Ултра Тенка Големина 2 Супер Долги Влошки со Крилја. Брзиот апсорбира 40% побрзо од водечкиот генерички бренд. Зголемете ја големината до 20% повеќе покриеност. Најдете го вашето вистинско ниво на заштита Со Секогаш Табела Со Големина На My Fit. До единаесет часа заштита. Флексибилно вклопување што се движи со вас. Секогаш донираше над 30 милиони влошки на американските девојки кои имаат потреба од 2018-2019 година.

Главните карактеристики

Избор на клиент