.

.

Далечински управувач мини камиони брза брзина RC тркачки автомобили за деца години на возраст и девојчиња

Далечински управувач мини камиони брза брзина RC тркачки автомобили за деца години на возраст и девојчиња

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Камион со далечински управувач со автомобил за деца, мини камиони надвор од патниот чудовиште возило со батерии што се полнат за момчиња и девојчиња кои се во затворен простор и возила за играчки на отворено со реални тела на камиони за дизајн, кои се направени од ABS материјал кој е цврст и лесен. Издржливи и гумени гумени гумени гуми за трчање со голема брзина. Правилна големина и лесна, децата можат лесно да го земат автомобилот за лесно патување. Mini далечински управувачки автомобили ќе бидат убави подароци за детски роденден и празници. Спецификации : Автомобил : 7 "x 4 " x 4 "Тежина : 230gscale : 1/30frequency : 27 MHzmaterial : нетоксичен ABS Plastic Truck Battery : 4 X AA 1.5 V за CAR (Не е вклучена) Контролер Батерија : 2 x AA 1.5 V за контролер (Не е вклучено) Контролно растојание : 35-40 MSPEED : 10-15 MPHPackage Вклучи : 1 x Работен контролен Racing Car1 x Далечински контролер безбеден и лесен - Нашите мини далечински управувачки автомобили се изработени од високо квалитетен и издржлив ABS материјал, кој е безбеден за деца. Контрола - Целосни функции : Напред, обратно, лево вртење, десно вртење, стоп. Со големи гумени гуми против лизгање, камионот работи најбрзо на рамни површини, може да се репродуцира во затворено и на отворено. RC Truck со напојување со батерии - доаѓа подготвен да работи Потребно е камион со далечински управувач со чудовиште за деца 4 батерии АА (не е вклучено). Далечинскиот контролер бара 2 батерии АА (не е вклучено). Забавно за игра - реален дизајн со 3 живописни бои. Децата можат да ги играат со браќа, сестри и пријатели. Развијте забавни моторни вештини за деца, координација на рачно око, имагинации и многу повеќе. Обезбедете часови забава за деца. Најдобра идеја за подароци за деца - совршен подарок за играчки за момчиња и девојчиња за Божиќна подарок, подарок за роденден или специјални награди. Вашите малечки ќе бидат воодушевени кога ќе го примат овој прекрасен подарок за камион РЦ. Препорачано за деца на возраст од 3+ години.

Главните карактеристики

Избор на клиент