.

.

Swiffer Shiper Pet тешка должина на суво + влажно целта на подот и чистење комплет за стартување вклучува моп, полнење

Swiffer Shiper Pet тешка должина на суво + влажно целта на подот и чистење комплет за стартување вклучува моп, полнење

DEN 157.44

Пристапност
Во достапна форма

Алатка за тешка површина од 2-во-1, алатка. Сувата крпа има длабоки сртови и жлебови кои се во согласност со површината на вашиот под за да ја заробат и да ја заклучуваат нечистотијата, прашината и косата, додека влажната подлога за прибирање раствора нечистотија и валка и ја става далеку, давајќи ви неверојатно чисто. Swiffer Shiper Pet тешка должина Суво + Влажно целта Подот и чистење комплет за стартување Вклучува 1 МОП, 10 полнења : Тешки суви крпи имаат уште 2x повеќе стапици + заклучување на нечистотија, прашина и коса наспроти суво крпа од мулти-површина. Swiffer тешки влажни крпи за кршење стапици + заклучување 50% повеќе нечистотија* што ви овозможува брзо и лесно да ги исчистите сите ваши тврди подни површини. *наспроти. Swiffer Влажна подлога за прицврстување. Комплетот за стартување вклучува : 1 чистач на чистач, 2 миленичиња суви тешки крпи, 2 миленичиња со тешки влажни влажни вложи за метеж, 5 суви крпи за мелење, 1 влажна подлога за местење. Загарантирано задоволство или вашите пари назад преку припејд картичка Посетете ја http : // wwwswiffercom/наше-комитет-за-чистење/гарант-гарант. Безбедно на сите готови подови, не користете на недовршени, подмачкани или восочени дрвени табли, не-запечатени плочки или подови со тепих, бидејќи тие можат да бидат чувствителни на вода . Кога ќе истече, зачувајте го вашиот чистач и да купите повеќе влажни и суви крпи.

Главните карактеристики

Избор на клиент