.

.

Без граници активен ранец на жените

Без граници активен ранец на жените

DEN 369.44

Пристапност
Во достапна форма

Овој активен ранец без граници е совршен за жената што е во тек. Одлично за најразлични прилики, овој ранец брзо ќе стане ваш партнер за патувања. Без разлика дали фрлате во вас патики и спортска облека или лаптоп и учебници, оваа торба може да ги задоволи сите ваши потреби за складирање. Овој стилски ранец нема недостаток на корисни џебови; Три надворешни џебови со затворање на поштенски патенти и три внатрешни џебови, сите за да ви помогнат да останете организирани во текот на целиот ден. Преклопната размавта на врвот има магнетизирано затворање на копчето со копнеж со влечење за дополнителна безбедност. Без разлика дали патувате на работа, училиште или салата, овој активен ранец е токму она што треба да го направите патувањето едноставно и модерно. Достапно во разновидни бои и отпечатоци. Без граници Активниот ранец на жените : 100% најлон. Женски ранец. Преклопете го горниот размавта со затворање на магнетизирано копче. Затворање на кабелот за влечење. Три надворешни џебови со затворање на поштенски патенти. Еден внатрешен џеб со затворање на поштенски патент. Два внатрешни џебови со отворен врв. Јамка за шкафче. Две прилагодливи ленти со рамо на рамо. Цврсто дно. Достапно во разновидни стилови. Рачно миење ладно, само белило на нехлор кога е потребно, да се исуши линијата, не пеглајте.

Главните карактеристики

Избор на клиент