.

.

Времето и времето на затворените пети на жените Еспадрили

Времето и времето на затворените пети на жените Еспадрили

DEN 591.84

Пристапност
Во достапна форма

Hotешко преземање : Времето и Тру е затворено за Еспадрили се ова лето што мора да има чевли! Одликувајќи се со лесен стил на лизгање и перфориран од горниот дел од дишењето, овие ескрили го одржуваат вашиот удобно без да се жртвувате скратеност. Стилот на лизгање. Перфориран горен. Еспадрил надвор. Перниче со нозе. Рачно изработено горно и надворешно. Место чисто. Увезени. Затворени пети Еспадрили за жени од време и Тру.

Главните карактеристики

Избор на клиент