.

.

Собрание на решетки компатибилно со 2006 година- Меркур Милан обоена сребрена обвивка и вметнете

Собрание на решетки компатибилно со 2006 година- Меркур Милан обоена сребрена обвивка и вметнете

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално тип : Grille Color/Finish : насликана сребрена обвивка и insertmaterial : Plastic Notes : Со амблем Prionsion Replaces OE Број : 6 N7 Z8200 AREPLACES PARTESLINCLES Број на линк : FO1200484 INTERCHANGE Дел Број на дел : 6 N7 Z8200 A, FO1200484848484. на твоето Возилото станува погледот по судир? Ако барате фабрика, погледнете во голема вредност, изберете собрание на решетки за следната работа за поправка. Собранијата на решетките доаѓаат во најразлични врвни завршувања и нудат лесна инсталација со нивно совршено вклопување - сите по цена што е далеку помалку од оригиналната опрема. Феации и придобивки : Лесно се инсталира како директна замена за вашето оригинално склопување на решетки. Дупки за предните светла, итн., Каде што е применливо. Изработени за фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирано.Премиум изглед, траен заштитен пат во различни квалитетни завршувања, вклучително и елегантен хром, текстурирана црна, обоена или подготвена/боја-на -Мач (во зависност од апликацијата). Веќе да се врати стилот и заштитата на предниот крај на вашето возило. Процесот на производство ги задржува трошоците намалени и квалитетни високи. Една година Неограничена гаранција за километража Секоја собрание на решетки доаѓа со едногодишна неограничена гаранција за километража за мир на умот. Број на ОЕ : 6 N7 Z8200 A. Заменува број на делови : FO1200484. Број на размена на дел : 6 N7 Z8200 A, FO1200484. Одговара Изберете : 2006-2009 Меркур Милан и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент