.

.

Medline Newport Ave Unise Drawring Stretch Scrub Pant

Medline Newport Ave Unise Drawring Stretch Scrub Pant

DEN 223.36

Пристапност
Во достапна форма

Стил во движење со нашата portупорт Авеј ™ ™ Unisex истегнување на ткаенини. Оваа 4-насочна ткаенина за истегнување се движи со вас. Се ласка со моден напред. Тој е избледен и отпорен на брчки и е изработен од мешавина од поли/рајон/спандекс. Должина на инсем- ситни (28 ") Редовен (31 ") висок (34 "). Унисекс Традиционален пантоло Отпорен . мешавина од ткаенина од поли/рајон/спандекс.

Главните карактеристики

Избор на клиент