.

.

Georgeорџ Девојки Велур Сјај Фустан од Туту, големини со 4-16

Georgeорџ Девојки Велур Сјај Фустан од Туту, големини со 4-16

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Туту страшно! Фустанот на оваа девојка има велур каросерија со здолниште со мрежи за забавен стил. Овој фустан од здолниште со мрежи за девојчиња е исто така обележан со неговиот удобен дизајн на кратки ракави и сјајни акценти, правејќи одличен додаток на нејзината гардероба. Колку слатко! Материјал : БОДИЦИ : 95% полиестер/5% спандекс; Здолниште : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : Затворање на копчето за клучеви на грбот. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Велур Бодис; Здолниште со мрежи со сјајни акценти. Девојки од велур и сјајни мрежи Туту фустан од Georgeорџ.

Главните карактеристики

Избор на клиент