.

.

38 W 22 H октагонална горната површина за монтирање PVC Gable отвор: Функционален, W 3-1 2 W 1 P Стандардна рамка

38 W 22 H октагонална горната површина за монтирање PVC Gable отвор: Функционален, W 3-1 2 W 1 P Стандардна рамка

DEN 879.52

Пристапност
Во достапна форма

Површинските монтирање на ПВЦ за отвори за гејли се долготрајни, издржливи и треба да бидат насликани при приемот пред инсталацијата. Достапно во функционални и нефункционални, ПВЦ-отворите за гејпти се достапни во плетеницата со големини и форми, сигурно ќе одговараат на кој било проект. Не само што тие се прекрасна архитектонска карактеристика, туку ако ја изберете функционалната опција, тие исто така ќе помогнат во протокот на воздух во вашиот поткровје. Димензии : 38 "W x 22" H - Големина на рамката : 3-1/2 "W x 1" P - Област за вентилација : 26 квадратни. Во . Инсталацијата за монтирање на површината е едноставна и брза, со завртки и лепило. Многу големини и стилови на располагање, за да одговараат на потребата од кој било проект. Издржлив и долготраен, ПВЦ е непропустлив на надворешните елементи. Функционалните и нефункционалните опции се и двете достапни. ПВЦ може лесно да се наслика за да одговара на постојната трим.

Главните карактеристики

Избор на клиент