.

.

Он. USB до USB-C сјајниот кабел, 6 'кабел, жолта и розова

Он. USB до USB-C сјајниот кабел, 6 'кабел, жолта и розова

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Напојување! Ние ја извадивме кавгата од полнење, едноставно приклучете го нашето корисно. USB до USB-C кабел во вашиот USB-C уред и соодветна порта за полнење USB (не е вклучено) и наплатете се! Наплата на. со нашиот ON . USB до USB-C кабел. Ние сме на. до нешто тука. Ја извадивме кавгата од купување електроника и изградивме бренд што е свеж и едноставен. Со прекрасни пукања во боја, пронаоѓањето на вистинскиот производ никогаш не било полесно. Кажете му збогум на стресното донесување одлуки и стравот од патеката за електроника. Нашата мисија е едноставна .. да испорачаме одлични производи и да ги олесни. Изберете onn. и вратете се да ја користите вашата мозочна моќ за важните работи во животот . како да размислите за прашањето, "Што треба да гледам гледајќи овој викенд? " Он. USB до USB-C сјајниот кабел, 6 'кабел, жолта и розова : USB до USB-C кабел за полнење. Пренесува податоци додека се полнат. Брзина на трансфер до 480 Mbps. Зајакната полиуретанска кабелска обвивка за дополнителна издржливост и управување со кабел. Што има во кутијата? 1 Молња до USB кабел 6 ft (1,8 m) и 1 вратоврска за управување со кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент