.

.

Тексас Ренџерс - Постер за wallид на Глобус Лајф Парк, 14.725 22.375

Тексас Ренџерс - Постер за wallид на Глобус Лајф Парк, 14.725 22.375

DEN 559.84

Пристапност
Во достапна форма

Осветлете ја секоја просторија со овој MLB Texas Rangers - Постер за wallидови на Globe Life Park. Постерите за трендови се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и се печатат на врвна хартија за постер, што ги подобрува боите за да направат смела изјава за декор на wallидови. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер, па дури и возрасен, Trends International има постер што ќе го сакате. Trends International MLB Texas Rangers - Globe Life Park Wall Posters Trends Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Подготвена за рамка или може да се обеси со употреба на клипови по постер, монтирања или влезови. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375".

Главните карактеристики

Избор на клиент