.

.

Нурисон Страст Цветни Слонова Коска Сива Сина 8' 10 ' Површина Килим

Нурисон Страст Цветни Слонова Коска Сива Сина 8' 10 ' Површина Килим

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Богата, бујна, заводлива боја ве привлекува кон кадифната убавина на Прекрасната Колекција Страст. Ако возбудувате за задоволствата од разубавувањето на вашиот дом, ќе најдете теписи од областа На Страста едноставно неодоливи. Овие фантастични цветови, зачудувачки апстракти и драматични геометриски дизајни спојуваат елементи на класични персиски мотиви со модерен сензибилитет. Ткаени од полипропиленски влакна на најсовремени моќни простории, оваа колекција на теписи со површина комбинира дебел, удобен куп со пристап за лесна нега. Напредните техники на предјадење создаваат возбудлив ефект на патина. Живејте пошарен живот Со Страст во вашиот дом! Мек и привлечен, овој цветен килим Од Колекцијата Страст носи современ стил во вашиот дом. Богатите појави на сина, сива и беж создаваат фактор "леле" што привлекува внимание на кој било простор во кој ќе изберете да го поставите. Машина-изработена од издржливи полипропиленски влакна за чистење без врева. Изберете од голем број неутрални и шарени килими за да одговараат на вашите потреби за дизајн. Цветниот килим додава привлечен завршен допир. Машина-изработена од издржлив полипропилен. Изградбата со ниско одржување не пролева. Изберете од неутрални или шарени килими за да го надополните вашиот современ декор на просторијата. Препорачуваме тепих за да ви помогнеме да го задржите вашиот килим на место и да го продолжите неговиот животен век.

Главните карактеристики

Избор на клиент