.

.

КАРОЛИНИ Богатства SC2011DDM Браун Пеликан Зајдисонце Јадење Сушење Мат, 21

КАРОЛИНИ Богатства SC2011DDM Браун Пеликан Зајдисонце Јадење Сушење Мат, 21

DEN 181.60

Пристапност
Во достапна форма

Каролини Богатства SC2011 DDM Браун Пеликан Зајдисонце Јадење Сушење Мат, 14 x 21", разнобојни Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е од Каролини Богатства Птици категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

Главните карактеристики

Избор на клиент