.

.

Тц Египетски Памучни Чаршафи, Луксузни Меки За Комплет Чаршафи Со Квалитет На Хотелот-Вграден Чаршаф, Рамен Чаршав И Навлаки За Перници Длабок Џеб

Тц Египетски Памучни Чаршафи, Луксузни Меки За Комплет Чаршафи Со Квалитет На Хотелот-Вграден Чаршаф, Рамен Чаршав И Навлаки

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Барате да му дадете свеж изглед на вашиот главен апартман или спална соба за гости? Направете големо влијание со мала промена со замена на постелнината! Овој четиристепен Комплет Од 400 Тц Египетски Квалитетен лист вклучува еден рамен лист, еден целосно еластизиран вграден лист и две навлаки за перници. Балансирање на лесно чувство и пријатна топлина за целогодишна употреба, овој комплет е без брчки за одржување без гужва и може да се пере во машина за чистење без напор кога ќе дојде време за денот на перење. СЕ ЧУВСТВУВААТ ИЗНЕНАДЕНИ СО СУПЕР МЕКА КРАТКА ГОЛЕМИНА НА КРАЛОТ ЕГИПЕТСКИ ПАМУЧЕН ЛИСТ - Кратки Мерења На Големината На Кралот : рамен лист : 102Х108", Вграден лист : 73Х76 "Се Вклопува До 15 Инчен Длабок Душек, Капак За Перница : 20Х40"(Кралска Сина Кратка Големина На Кралот, Длабок Џеб Од 15 Инчи ). 400 конец брои 100% египетски памук, одлична функција за рамнотежа на температурата,за цела сезона. Издржлива ткаенина без брчки со врвен квалитет со армирана еластика околу длабокиот џебен лист. Лист дише, лесна нега, брзо сушење, машина за перење, отпорни на брчки, влага фитил. Вграден Долен Лист Со Длабок Џеб И Екстра Силна Еластична Ткаенина мазна и ултра мека, дише и ладење, погодна за топли прагови. Листовите ќе станат декор на вашата спална соба, гостинска соба, детска соба, Р.в., куќа за одмор или друг простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент