.

.

Да Винчи Слика Професионален Акварел, Цевка од 37 мл, Виолетова Кобалт

Да Винчи Слика Професионален Акварел, Цевка од 37 мл, Виолетова Кобалт

DEN 315.68

Пристапност
Во достапна форма

Со висока јачина на нијансирање, професионалните акварели на Да Винчи се индивидуално формулирани за да обезбедат супериорна трајност, стабилност и чистота. Овој акварел има прекрасни својства за премотување и живописна боја. Извонредна леснотија. Ситно мелено за максимална живост.

Главните карактеристики

Избор на клиент