.

.

ДАМИ ЦВЦ Течен Резервоар, Бело-Голем

ДАМИ ЦВЦ Течен Резервоар, Бело-Голем

DEN 288.00

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики дами ЦВЦ Течен Резервоар60% Чешлан, Памук Со Прстен / 40% Полиестер4, 3 мл. / 146 Gsmsideamed за модерна силуета врзана јака и дупки за раце1/8" дво-игла долниот хемцентар назад 1/4" етикетата со еднокреветни врвови со шевови со солза лесно се заменува со вашата спецификација боја : Бел Пол : Дами Ткаенина : 60/40 Чешлан Прстен Откачи Памук/Полиестерматеријал : cvcblend : Мешавина Дебелина : светлина (4-5 мл.) Исечете : Дами/Женски Стил : Резервоар Топстаг : Солза Семејство На Бои : Ширина На Бело Тело : 19"Должина На Телото : 29"Големина : Голема Димензија : 14,88" W x 20 "L x 0,17" H-SKU : ZX9 MJSF11142 Дами CVC Течен Резервоар, Бело - Голем.

Главните карактеристики

Избор на клиент