.

.

Чудо на нација девојки солидни шорцеви за велосипеди, 3-пакувања, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки солидни шорцеви за велосипеди, 3-пакувања, големини 4- & плус

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Мека, удобна и подготвена да игра на денот. Слојот за велосипеди за велосипеди на чудо нација лесно под фустан или може да се носи самостојно. Се продава исклучиво на и. Вклучува : 3 пара шорцеви за велосипеди. Повлечете еластична лента за половината. 94% памук/6% спандекс; Деним-како : 69% памук/28% полиестер/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Солидни шорцеви за велосипеди со 3 пакувања за девојчиња од Wonder Nation.

Главните карактеристики

Избор на клиент