.

.

Гуми, Јасно РК Автомобил Тркало За Краток Курс КАМИОН РК Автомобил

Гуми, Јасно РК Автомобил Тркало За Краток Курс КАМИОН РК Автомобил

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

RC Гуми, 2 ПАРЧИЊА Јасно RC Автомобил Тркало За Краток Курс Камион 1/8 RC Спецификација На Автомобилот : Карактеристики : r 1. 2 парчиња гумена гума со филер за сунѓер внатре, совршена замена за вашиот РК автомобил. Тркалото е направено од абс материјал кој е мала тежина и поголема флексибилност. Гумените гуми со јасни конкавни и конвексни површини обезбедуваат подобро држење и работа. Пошироките гуми ја подобруваат стабилноста на тркалата и задржувањето на надградбата за да ја направат потрајна во употреба. Силно амортизирање, висока отпорност на абење може да го издржи суровиот пат и насилното возење долго време.

Главните карактеристики

Избор на клиент